• WHATSAPP Hattı: 0552 695 09 08
  • Kazanmanın Doğru Adresi Şans Yetmez'e Hoşgeldiniz...

BİLEN ADAM
10.09.2020 - Ankara (10.9.2020 13:10:59)
ANKARA - 12.460 TL

GÜRLER KIZI: Koştuğu altı yarışın beşinde ikincilik elde eden bu isim kendisini tanıyan jokeyi idaresinde şeytanın bacağını kırmaya yakın görülüyor. Sprinter yapıdaki bu isim için grupta önde gidecek isimlerin olması avantaj sağlayacaktır. Düzlüğe sermayeli gelmesi durumunda yapacağı ataklar ile sonuç bulması muhtemel görülüyor.

 

Rakip olabilecek isimlere baktığımızda ilk yarışında varlık gösterememiş olsa da ALBUZAT bu gün için KOCAKAYA idaresinde Kapalı Gözlük takı ilavesi ile etkili olabilir. Son işlerinde de sağlıklı görülen bu isim en ciddi rakip konumunda olacaktır. Bu ismin dışında son yarışında düzlük başında anlık bir sorun yaşayarak koşuyu bırakan NEFERTAY Dil Bağı takı ilavesi ile etkili olabilir. Bu isimlerin dışında 5,9 sürprize düşünülebilir.

 

 

 

BAŞAR: Bu gün için günün favori isimlerinden olan bu safkan koştuğu yarışlar bazından gruptaki rakiplerinden bir adım önde görülüyor. Taktik olarak zaman zaman önde ya da öne yakın gidebilen bu isim grubun uygunluğunu fırsat bilerek yarışı bir yerlerde çalmak isteyebilir. Bu bakış açısı altında kazanması normal sonuç görülüyor. Ancak bu ismin uzayan mesafede göstereceği performanstan biraz endişe duyduğumu belirtmek isterim. Bu gün için ilk kez bu denli uzun mesafede koşacak olan safkan eğer temposunu erken yükseltmek zorunda kalır ise sonlarda sallanabilir. Bu durumda da sonlarda etkili bindirmeler yapabilecek isimler devreye girebilir.

 

Rakip olabilecek isimler 3,2,6 // 4,5 sırlaması olarak dikkate alınabilir.

 

 

 

AŞIKBEY: Son iki yarışını bu günkü jokeyi idaresinde koşan bu isim ağır kilosuna rağmen ikincilik elde etmişti. Bu günkü yarışına 23 günlük ara sonrası katılacak olması iyi bir hazırlık süreci geçirdiğine işaret etmekte. Sprinter yapıdaki bu isim düzlüğe çok gerilerde kalmadan sermayeli çıkması durumunda yapacağı ataklar ile yarışı lehine çevirebileceğini düşünüyorum.

 

Rakip olabilecek isimler 10,6,5,3 // 8,4 sıralaması olarak dikkate alabilir.

 

 

 

Ön planda gördüğüm isimlerden tercihim GÜRLER KIZI olacak. Farklı bir ismi tercih edecek yarış severler bu isme rakip olarak öncelikle 2,4 sonrasında 5,9 sıralamasını dikkate alabilir.

 

 

 

 

1.ALTILI ŞABLONUM

 

7,1,2,5,3

8

1,,,3,2,6

1,3,5

7,,,10,6,5,3

8,4,6,3


İkinci altılıda tercihim oldukça cazip bir isim olacak. Son ayakta start alan taylardan bu gün için iyi koşmasını beklediğim isim ÖZOYUNCU olacak. Yarış yaşamında ilk koştuğu kum pist yarışında beşinci olmasına rağmen düzlükteki görüntüsü tatminkardı diyebilirim. Sprinter yapıya sahip olan bu tay yaptığı ataklar ile fotoyu oldukça diri geçmişti. Sonrasında katıldığı kum yarışında start çıkışında jokeyini düşüren bu isim derecesiz kalmıştı. Çim pistte bekleneni veremeyen bu isim için ilgilileri 21 günlük ara sonrası bu gün için kum pist yarışında koşacaklar. Kan hattı olarak uzayan mesafelerde etkili olabilecek izlenimi veren bu isim işlerinde de bir hayli iyi görünüyor diyebilirim. Son yarışındaki aprantisi idaresinde koşacak olan bu tay işlerini de bu apranti ile yaptığından uyum sorunu yaşamayacaktır. Düzlüğe kadar iyi yerlerde geç kalmadan gelebilirse etkili olabilir. Aprantisinin yapması gereken düzlükte bariyer dibini bulması olması olacak. Tay biraz içeri doğru gitmek istediğinden ataklarını bariyer dibinden yapabilirse sürprizi yapabilir.
2.ALTILI ŞABLONUM

7,,,10,6,5,3
8,4,6,3
6,2,9,3
2,1,5,4,3,8
6,5,2,1 // 7,4,3
3

6'lı ganyanda dağıtılacak tutar 2.080.904 t dir.
6'lı ganyan 12.460,49 t vermiştir.


© 2012 sansyetmez.com | Tüm Hakkı Saklıdır. Anasayfa | Tahminler | Üyelik Koşulları | İletişim