• WHATSAPP Hattı: 0552 695 09 08
  • Kazanmanın Doğru Adresi Şans Yetmez'e Hoşgeldiniz...

BİLEN ADAM
16.09.2020 - İstanbul (16.9.2020 13:06:15)
İSTANBUL

MEGALOMAN: Koştuğu her yarışında kazanma başarısı gösteremese de performans olarak göze hoş gelen bu isim bu gün için şeytanın bacağını kırabilir. Sprinter yapıdaki bu isim düzlüğe çok gerilerde kalmadan çıkabilir ise yapacağı ataklar etkili olacaktır.

 

 

 

KIZIL TÜY: Her ne kadar 259 gün ara sonrası koşacak olsa da kalite olarak bu günkü rakiplerinden üstün olan bu isim daha önceki yarışlarında çok daha kuvvetli isimleri geçme başarısı göstermişti. Bu günkü jokeyi ile daha önce start almış olması uyum sorunu yaşamayacağına işaret etmekte. Startla birlikte önde yada öne yakın gidecek isimlerin süratlendireceği yarışı düzlükte yapacağı ataklar ile lehine çevirmek isteyecektir.

 

 

 

VIVALDI STORM: Kısa ve orta mesafeli yarışlarda etkili olan bu isim kendisini tanıyan jokeyi idaresinde etkili olmaya yakın görülüyor. Düzlüğe çok gerilerde kalmadan çıkması durumunda yapacağı ataklar ile sonuç bulabilir. Grupta önde yada öne yakın gidebilecek isimlerin olması nedeni ile tempo yükseleceğinden bu isim sonlarda şanslı olacaktır.

 

 

 

LOKUM: Kaliteli kumaşa sahip olan bu isim yarış yaşamının ilk koşusunda rakibi tarafından faullere maruz kalınca kazanabileceği yarıştan ikinci olarak ayrılmıştı. Sonrasında ilgilileri G3 gibi kuvvetli grupta mücadele etti. Düzlüğe çıkılırken dışarılara açılan bu isim avantaj kaybetmişti. Belki o gün için kuvvetli rakiplerini geçemezdi ama ilerleyen zamanda artan tecrübesi ile çok daha iyi duruma gelecektir. Bu günkü yarışı için yaptığı işlerinde de bir hayli iyi görülen bu isim için ilgilileri takı değişikliğine gitmiş. Bu değişikliğin olumlu etki edeceği düşüncesi ile kazanması normal sonuç olacaktır.

 

 

 

Ön planda gördüğüm bu isimlerden tercihim tecrübesi yüksek olan isim KIZIL TÜY olacak. Farklı bir ismi risk edecek yarış severler bu isme rakip olarak 8,2,6,7,5,3 sıralamasını dikkate alabilir.

 

 

 

İki bankolu kurgu yapıp yeri olan yarış severler olur ise ilk ayağa sürpriz isim olarak 10,2 sıralamasını ilave edebilir.

 

 

 

 

1.ALTILI ŞABLONUM

 

9,,,4

1

3,1,5,7,4,6,2

1,5,2,3,4,6

2,4,3,6,7,5,1,8

9,1,4,5


İkinci altılı içerisinde birçok favori olan isim görülüyor. AGF tablosunda ön plana çıkan bu isimlerin başarılı olması muhtemel sonuç olacaktır. Bu isimlerden tercihim biraz zor bir koşu olan son ayakta SPARTAKÜS olacak. Arap atlarına iyi binen etkili jokeyi idaresinde uygun sayılabilecek rakiplerini mağlup etmesi normal sonuç olacaktır. Düzlüğe çok gerilerde kalmadan çıkması durumunda yapacağı ataklar ile sonuç bulabileceğini düşünüyorum. Tek dezavantajı grubun kalabalık olmasından dolayı trafik sorunu yaşayabilecek olması görülüyor olsa da jokeyinin bunun üstesinden gelebileceğini düşünüyorum. 

2.ALTILI ŞABLONUM

 

2,4,3,6,7,5,1,8

9,1,4,5

7,6,5,1,2

6,3,,,5,4

3,5,7,1

3


© 2012 sansyetmez.com | Tüm Hakkı Saklıdır. Anasayfa | Tahminler | Üyelik Koşulları | İletişim